Robot süpürge, ev temizliğini kolaylaştıran ve zaman kazandıran bir cihazdır. Epey markasının robot süpürge modelleri, güçlü performansları ve zeki sensörleri sayesinde etkili bir temizlik sunar. Yüksek manevra kabiliyetine sahip olan Epey robot süpürgeler, evinizdeki her köşeye ulaşarak kusursuz bir temizlik sağlar. Kablosuz ve otomatik çalışma özelliği sayesinde siz uyurken veya evde olmadığınız zamanlarda bile temizlik yapabilir. Epey robot süpürge fiyatları ve modelleri için hemen incelemeye başlayın ve evinizdeki temizlik konforunu artırın.Robot Süpürge Epey

Gelişmiş Temizlik Teknolojisi ile Evleri Temizliyor

Robot süpürgeler günümüzde ev temizliğinde önemli bir role sahip olmuştur. Robot süpürge Epey, gelişmiş temizlik teknolojisi sayesinde ev temizliğini hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Akıllı Navigasyon Sistemi

Epey, akıllı navigasyon sistemi sayesinde evin içerisinde kolaylıkla gezebilmektedir. Sensörlerle donatılan bu robot süpürge, etraftaki engelleri algılayarak çarpmaları önler ve kolayca manevra yapabilir.

Yüksek Emiş Gücü ile Derinlemesine Temizlik

Robot süpürge Epey, yüksek emiş gücü sayesinde evin her köşesindeki toz ve kirleri etkili bir şekilde temizler. İnce süpürge başlığıyla halı ve kilimlerdeki tozları da derinlemesine çeker, temiz ve hijyenik bir ortam sağlar.

3 Farklı Temizlik Modu

Epey, farklı temizlik ihtiyaçlarına uyum sağlamak için 3 farklı temizlik moduna sahiptir. Otomatik modda evin tüm odalarını dolaşırken, kenar moduyla duvar ve köşelerdeki kirleri temizler. Ayrıca nokta temizlik moduyla belirli bir bölgeye odaklanarak derinlemesine temizlik yapabilir.

Zamanlama Özelliği ile Programlanabilir

Epey, kullanıcıların isteğine göre belirli bir zamanda otomatik olarak çalışabilir. Zamanlama özelliği sayesinde evinizde olmadığınız zamanlarda bile süpürme işlemi gerçekleştirilebilir. Böylece her zaman temiz bir ev sizi karşılar.

Kolay Temizlenebilir Hazne ve Filtre

Epey’in hazne ve filtresi kolaylıkla çıkarılabilir ve temizlenebilir. Böylece toz ve kirlerden arınmış bir hazneyle süpürmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca yedek filtre ve fırça gibi parçaları da zamanla değiştirebilirsiniz.

Sessiz ve Enerji Tasarruflu

Epey, sessiz çalışma özelliği sayesinde evinizde rahatsızlığa neden olmaz. Aynı zamanda enerji tasarruflu bir şekilde çalışarak pil ömrünü uzatır. Bu sayede uzun süreli temizlik işlemleri için ideal bir robot süpürgeye sahip olursunuz.


ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her yerinden cihazınızı Yurtiçi kargo ile ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.

Kargonuzu Gönderin

Anlaşmalı kargo numaramızla en yakın Yurtiçi kargo şubesine git ve ücretsiz şekilde kargola! Yurtiçi Kargo Anlaşma Numaramız: 1027541638

Tespit

Cihazınız bize geldikten sonra, değerlendirmesi yapılır ve sizi fiyat hakkında bilgilendirmek için ararız.

Size Geri Gönderelim

Fiyatı onaylayıp ödemeyi yaptıktan sonra gerekli işlemlerini yaparak aynı gün cihazınız size ulaştırılmak üzere kargoya verilir.